Виробництво котлів в Житомирі

Наша компанія реалізовує виробництво котлів Житомир опалення бренду «Брік» та надає ці прилади до реалізації жителям Житомира. Наші пропозиції вигідні, так як ціни ми завжди тримаємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи зроблені нашими майстрами котли українського виробництва, ви значно заощадите особисті заощадження, так як ціни на твердопаливні ресурси варіативні: ціни залежать від видів палива і його сортів, кількість яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів в Житомирі засноване на застосуванні інноваційного обладнання та сучасних технологій, тому котли опалення «Брік» відрізняються надійністю і довговічністю.

Котли «Brick»: види палива

Нинішній ринок, завдяки застосовуваної в наш час раціональності та безвідходності виробництва, пропонує такі модифікації палива (котли Брік Житомир працюють з будь-якою їх формою):

 • дрова в будь варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріски;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • сіно і солома (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви зацікавитесь оглядом цін, утвореним на основі пропозицій інтернет-магазинів і регіональних ринків (свої вимоги в цьому відношенні задають і виробники котлів), то помітите, що типи паливних ресурсів за цим параметром відрізняються. Ось деякі приклади: ціна колотих дров (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 грн., пелет світлих – від 2800 до 3100 грн., паливних гранул темних – від 2600 до 2750 гривень, тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 грн. (станом на червень 2017 року).

До початку опалювального сезону ціни, як правило, зростають на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких є потреба в купівлі опалювального приладу, намагаються купити котел від виробника Житомир, адже відсутність торгових посередників при продажу помітно знижує ціни на вироби.

Чому ми рекомендуємо купувати котли Brick українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Житомирі, наша фірма не використовує в процесі їх реалізації послуги брокера, тому ми висуваємо кращі цінові пропозиції, при цьому на оптові поставки встановлюються додаткові знижки. Крім того, ми тішимо своїх клієнтів такими приємними бонусами:

 • Котли Brick демонструють максимум працездатності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також і з сирими (прийнятна вологість – близько 70%) його аналогами.
 • На будь-який агрегат компанія надає повну гарантію.
 • Клієнт отримує точну та повну інформацію про будь-яку представлену в каталозі модифікацію.
 • Ми даємо можливість подивитися роботу вподобаного пристрою на наявному в покупця паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вибрати ідеально відповідну параметрам вашого приміщення модифікацію котла опалення.
 • Здійснюючи виробництво твердопаливних котлів Житомир, ми показуємо клієнтові реальну роботу котла в активній експлуатації ( ви повинні тільки лише повідомити про час вашого приїзду): приєднаний до котла вимірювальний прилад фіксує та показує величину потужності або кількість отриманих Гкал.

Підбираючи опалювальний котел, звертайте увагу на фірму сталі, товщину сталі, розміри агрегату, потужність, а також якість супутнього обладнання – на даних параметрах ґрунтується ціна.